۱۴۰۳ بيست و نهم تير - 10:03 ب.ظ

مهرداد کیانی خبر داد

نوای فارس-مهرداد کیانی، تهیه‌کننده کنسرت «هنر تکنوازی موسیقی دستگاهی» از اجرای منتخب رسیتال‌های موسیقی ایرانی توسط استاد مجید کیانی و فرزندش شهرام کیانی در تاریخ 23 اردیبهشت در فرهنگستان هنر خبر داد.
به گزارش ......  مهرداد کیانی، فرزند استاد مجید کیانی و تهیه‌کننده کنسرت «هنر تکنوازی موسیقی دستگاهی» در این باره گفت: منتخبی از رسیتال‌های موسیقی ایرانی، با اجرای سنتور مجید کیانی و ضرب شهرام کیانی، روز پنجشنبه 23 اردیبهشت‌ماه از ساعت 18 در سالن «ایران» فرهنگستان هنر به آدرس خیابان ولیعصر، تقاطع طالقانی روی صحنه خواهد رفت.
تهیه‌کننده کنسرت «هنر تکنوازی موسیقی دستگاهی» درباره قطعاتی که در این برنامه نواخته می‌شوند توضیح داد: هنر تکنوازی موسیقی دستگاهی شامل اجرای نخست در دستگاه شور، آواز رضوی و شهناز و اجرای دوم در آواز کرد بیات و قطار، ضرب اصول گریلی و شهرآشوب هستند.
کیانی افزود: در این اجرا تصنیف‌ها بدون کلام و رنگ‌ها به صورت بداهه اجرا می‌گردند.
به گفته وی، امکان تهیه کارت ورود به این برنامه در روز اجرا از ساعت 17 تا 18 در محل اجرا فراهم شده است. همچنین امکان رزرو کارت تا 24 ساعت قبل از برنامه توسط سامانه پیام کوتاه 02188305032 با ارسال عدد 952 وجود دارد.
تهیه‌کننده کنسرت «هنر تکنوازی موسیقی دستگاهی» در پایان گفت: امکان بهره‌مندی از تخفیف دانشجویی به میزان 50% تخفیف، فقط در روز برنامه میسر خواهد بود.منبع : اختصاصی نوای فارس
به اشتراک بگذارید :
برچسب ها


عضویت : telegram.me/joinchat/AzEeHDus0u0ht5Y_Qi2E0Q