۱۴۰۱ بيست و ششم مرداد - 07:12 ب.ظ

استقبال کم نظیر کرمانی‌ها از اجراهای شوروم و لیان

استقبال کم نظیر کرمانی‌ها از اجراهای شوروم و لیان
نوای فارس-شامگاه گذشته با اجرای گرم و پُر شور گروه‌های شوروم و لیان و در میان استقبال باشکوه مردم کرمان، اجراهای نهمین جشنواره موسیقی نواحی ایران به پایان رسید.

به گزارش نوای فارس،شامگاه روز یکشنبه 19 اردیبهشت‌ماه در حالی‌که به دلیل استقبال بسیار خوب مخاطبان کرمانی سالن بزرگ خانه شهر جای سوزن انداختن نبود، اجراهای نهمین جشنواره موسیقی نواحی ایران به پایان رسید.

شب گذشته در آخرین بخش اجرای پیشکسوتان در سالن بزرگ خانه شهر کرمان که تا پاسی از شب ادامه داشت، علاوه بر رونمایی از آلبوم پژوهشی سیدفواد توحیدی توسط مسئولان شهر کرمان، گروه‌ها و نوازندگان پیشکسوت و مطرح موسیقی نواحی همچون؛ نایب‌علی صحراروشن، آی محمد یوسفی، اصغر پورزاد، مرادقلی ابراهیمی، ابراهیم قادری، حیدرعلی عاشقی و گروه کوبه‌ای ارفع برای حاضران در سالن به اجرای برنامه پرداختند.

اجرای گروه شوروم که از آن بعنوان پدیده‌ی امسال جشنواره یاد می‌شود از استان گیلان و همچنین اجرای گروه محبوب و شناخته شده لیان از استان بوشهر، نقطه عطف اجراهای شب گذشته بود که با استقبال بسیار خوب مردم مواجه شد.

نهمین جشنواره موسیقی نواحی با دبیری ایرج نعیمایی، امروز با برگزاری مراسم اختتامیه در باغ فتح آباد کرمان به پایان می‌رسد. 
به اشتراک بگذارید :
برچسب ها


عضویت : telegram.me/joinchat/AzEeHDus0u0ht5Y_Qi2E0Q