۱۴۰۳ بيست و نهم تير - 08:58 ب.ظ

بدون هیچ توضیحی از سوی دادستان نیشابوراولین کنسرت تور ایران کیهان کلهر لغو شد

اولین کنسرت تور ایران کیهان کلهر لغو شد
نوای فارس-اولین کنسرت تور ایران کیهان کلهر که قرار بود در سالن سیمرغ شهر نیشابور برگزار شود، بدون هیچ توضیحی به دستور دادستان نیشابور لغو شد.
این کنسرت اولین کنسرت از مجموعه تور ایران کیهان کلهر نوازنده و آهنگسازنامدار ایرانی به همراه گروهش بود که قرار بود طی دوشب در نیشابور برگزارشود اما متاسفانه در آخرین دقایق در حالیکه تمامی اعضای گروه در فرودگاه عازم این شهر بودند، طی تماسی کوتاه اعلام شد که کنسرت لغو شده است.
تمامی مجوزهای لازم برای برگزاری این کنسرت اعم از مجوز شورای تامین استان، اداره اماکن و وزارت ارشاد اخذ شده بود و صورتجلسه شورای تامین مبنی بر موافقت با برگزاری این کنسرت به رویت اعضای گروه رسیده بود، اما شنیده‌ها حاکی از آن است که دادستان نیشابور شخصا تصمیم گرفتتند که این
کنسرت برگزار نشود. حتی طی تماسی که مدیر کل ارشاد استان با ایشان داشتند، حاضر نشده‌اند که این تصمیم را به صورت مکتوب اعلام کنند و صرفا با یک دستور شفاهی این کار را انجام دادند. همچنین در پاسخ به اصرار مدیرکل ارشاد مبنی بر برگزاری این کنسرت ،جناب دادستان پاسخ داده اند که درصورت برگزاری کنسرت در نیشابور، تمامی عوامل و برگزارکنندگان کنسرت را
بازداشت خواهند کرد. ضمن اینکه ظاهرا 2-3 نفر را هم تعلیق از کار کرده‌اند.
اعضای گروه امیدوارند دیگر کنسرت‌ها از جمله کنسرت تهران و شهرستان‌های دیگر بدون بروز چنین مشکلاتی که ریشه قانونی ندارند برگزار شود.
کیهان کلهر 24 اردیبهشت در یزد و 25 و 26 اردیبهشت‌ماه نیز در سالن«انتظار» کرمانشاه اجرا خواهد داشت و در روز 27 اردیبهشت‌ماه نیز با مردم خرم‌آباد دیدار می‌کند.
همچنین در روزهای اول، دوم، سوم، چهارم ، دهم، یازدهم و دوازدهم خرداد تالار وحدت تهران میزبان گروه خواهند بود.
در این تور کنسرت، گروه «راح روح» نوای کمانچه‌ی کیهان کلهر را همراهی
می‌کنند که نوید افقه (تنبک)، علی بهرامی‌فرد (سنتور) و هادی آذرپیرا(تار) در آن ساز می‌زنند.منبع : اختصاصی نوای فارس
به اشتراک بگذارید :
برچسب ها


عضویت : telegram.me/joinchat/AzEeHDus0u0ht5Y_Qi2E0Q