۱۴۰۳ بيست و هشتم تير - 11:35 ق.ظ

امیر توسلی در گفت و گو با نوای فارس:موسیقی «شهرزاد» خاص و منحصر به فرد است

موسیقی «شهرزاد» خاص و منحصر به فرد است
نوای فارس- سارا یغموری: امیر توسلی در گفت و گو با نوای فارس گفت: حدود هشت ماه بودکه درگیر ساخت موسیقی مجموعه «شهرزاد» بودم که اخیرا ساخت قسمت های پایانی آن را به پایان رساندم.
وی درباره ویژگی‌ها و خصوصیات موسیقی این مجموعه گفت: هر کاری خصوصیات و ویژگی‌های مختص به خود را دارد و از ان جایی که سریال «شهرزاد» از سریال‌هایی است که شخصیت های بسیاری در آن ایفای نقش کرده اند؛ موسیقی آن نیز دارای چندین لایه مجزا بود . این سریال از سریالهای منحصر به فرد، خاص و ویژه است که طبیعتا موسیقی آن نیز باید ویژه باشد .
توسلی افزود: موسیقی این سریال از نظر اهالی فن و موسیقی نیز درخور شان بوده است و کاری منحصر به فردی است که به خوبی توانسته است تاثیرپذیر و تاثیرگذار  و در عین حال متفاوت  باشد.  من هم مدل دیگری از موسیقی متفاوت را در این سریال تجربه کردم که به دانسته هایم افزود.
امیر توسلی درباره دیگر فعالیت های خود گفت: با چند خواننده درخصوص تولید و ساخت آلبوم‌هایشان وارد مذاکره شده ام که تا قطعی نشود رسانه ای نمی کنم. دو سه پیشنهاد نیز در زمینه ساخت موسیقی فیلم و سریال دارم که به زودی آنها را نیز اعلام خواهم کرد.
 منبع : اختصاصی نوای فارس
به اشتراک بگذارید :
برچسب ها


عضویت : telegram.me/joinchat/AzEeHDus0u0ht5Y_Qi2E0Q