۱۴۰۳ بيست و نهم تير - 10:03 ب.ظ

گزارش نوای فارس از كنسرت «سعید مدرس»برج آزادی میزبان «ساحل چمخاله» شد

برج آزادی میزبان «ساحل چمخاله» شد
نوای فارس – حسین رجب نیا: اول خرداد ماه 95 همزمان با شب نیمه شعبان ، سالن برج آزادی تهران شاهد کنسرت سعید مدرس خواننده پاپ موسیقی کشورمان در دو سانس, به همت موسسه فرهنگی هنری اکسیر نوین بود. همه منتظر باز شدن درهای سالن بودند که در نهایت حدود ساعت 21:50 این امر اتفاق افتاد و بدون هیچ تعللی نوازنده ها در جایگاه خود مستقر شدند و سعید مدرس با آهنگ «تبانی» از آلبوم «ساحل چمخاله» به روی صحنه آمد.
سالن شاهد جمع صمیمی از دوستان و هواداران بود. پس از یک احوال پرسی گرم، سعید قطعه «دنیای وارونه» را اجرا کرد. تقریبا همه حاضرین هم صدا با او شدند تا جایی که در پایان قطعه، از هواداران بخاطر این هم نوایی قدردانی کرد.
کنسرت امشب میزبان چهره های سرشناسی از جمع بازیگران و خواننده های خوشنام کشورمان از جمله شبنم مقدمی، شیوا طاهری، ماهان بهرام خان و رستاک بود .
قطعه سوم امشب «برگرد به من» بود و در حالی اجرا شد که نیمی از جمعیت عکسهای سعید را در دست داشتند و همصدا با او همراهمی میکردند. مدرس از این عمل هواداران خیلی احساس شعف و خوشحالی کرد.
در قطعه چهارم، او تصمیم گرفته بود یکی از قطعات قدیمی تر خود را اجرا کند، همچنین از مسئولین سالن درخواست کرد تا برای ضبط یک ویدیوی سلفی از بخشهایی از قطعه «عکس تو» همکاری کنند. او قول داد پس از اتمام کنسرت این فیلم ضبط شده را بر روی اینترنت به اشتراک بگذارد. «برو» از «ساحل چمخاله» انتخاب پنجم از برنامه امشب بود. سپس «ترافیک» اجرا شد. سعید مدرس از تاثیر مثبت فضای مجازی برای ایجاد امکان روابط نزدیک تر با هوادارنش ابراز خرسندی کرد. ارتباط نزدیک و دوستانه سعید و هوادارانش از نکات قابل توجه برنامه امشب سعید بود. در طی برنامه، او سالگرد تولد بعضی از دوست دارانش و همچنین مدیر برنامه هایش، رضا خان زاده را تبریک گفت. «معجزه من» از آلبوم زندگی هم در بین قطعات امشب این کنسرت بود. علاوه بر طراحان لباس سعید، خانم و آقای صفا، ترانه سرای «من حساسم» نیز در جمع حاضرین برنامه بودند که سعید صمیمانه از آنان قدردانی کرد.
برای قطعه هشتم که «عادت» از آلبوم «زندگی» بود، سعید از هوادارانش درخواست کرد تا با او همراهی کنند. در ادامه «بارون یکریز» اجرا شد. یکی دیگر از قطعات امشب، قطعه «عیبی نداره» بود که به صورت آنپلاگد و خیلی صمیمی اجرا شد.
سعید مدرس از طرف باشگاه هوادارانش مورد استقبال قرار گرفت که یک عدد لوح یادبود به همراه یک تابلو نقاشی از چهره اش هدیه گرفت. «ساحل چمخاله» و «من تورو اشتباهی گرفتم» قطعات یازدهم و دوازدهم امشب بودند که بار دیگر مدرس از همخوانی و هم صدایی حاضرین تشکر کرد.
«یک اتفاق خوب» از قطعات اجرا شده امشب بود. برای اجرای بعدی، قطعه «من حساسم» انتخاب شد و ترانه سرای آن، «سامان ناجیون» نیز در سالن حضور داشت و سعید مدرس از او و «منیره صفری»، ترانه سرای قطعه «برنده» صمیمانه سپاسگزاری کرد.
در ادامه قطعه «من و تو» با نوازندگی پیانوی سعید مدرس اجرا شد و تشویق هوادارانش را در پی داشت. طبق گفته سعید، از آنجایی که حس خوبی به قطعه «فال» دارد، این قطعه را نیز در برنامه امشب اجرا کرد و البته به دور از انتظار نبود که قطعه «مرغ سحر» نیز مکمل برنامه امشب او باشد.
در پایان به درخواست هواداران مدرس، قطعات «دنیای وارونه» و «ساحل چمخاله» دوباره به اجرا در آمدند. سعید در طول برنامه نوازنده های کنسرت امشب را معرفی میکرد. در ساز درام شاهد هنرنمایی «سعید جامه» بودیم ، «شروین شهبازی» گیتار اسپنیش امشب را نواخت. گیتار بیس و گیتار الکتریک توسط «علی شقاقی» و «شایان مجیدی» نواخته شد و «مهران مریخ» نوازنده کیبورد و پیانوی امشب کنسرت سعید مدرس بود.
نوای فارس از همکاری بی دریغ روابط عمومی شرکت اکسیر نوین و مسئولین سالن برج آزادی جهت تهیه این گزارش نهایت سپاس را دارد.

در ادامه عکس های آنیتا اسدی از این کنسرت را ببینید:
برای دیدن سایز اصلی روی عکس ها کلیک کنید
به اشتراک بگذارید :


عضویت : telegram.me/joinchat/AzEeHDus0u0ht5Y_Qi2E0Q