۱۴۰۲ نهم آذر - 01:25 ق.ظ

پس از انتشار نخستین آلبوم تصویری در تابستان سال جاری؛«پالت» به جای آلبوم سوم، آلبوم‌های انفرادی اعضایش را منتشر می‌کند!

«پالت» به جای آلبوم سوم، آلبوم‌های انفرادی اعضایش را منتشر می‌کند!
نوای فارس: گروه «پالت» که قرار است در ادامه تورکنسرت‌های آلبوم «شهر من بخند»، تابستان سال جارى با مخاطبانش در شهرستان‌ها ديدار كند، خبر از انتشار نخستين آلبوم تصويرى خود داده است. اميد نعمتى (خواننده گروه) درباره اين آلبوم می‌گويد: «جديدترين خروجى رسمی «پالت»، اولین آلبوم تصويرى گروه خواهد بود كه شامل چند ويدئو-موزیک، منتخبى از كنسرت‌هاى «پالت» و همچنين مستندی از فعالیت‌های ما است که تابستان سال جارى منتشر و اطلاعات دقيق‌تر درباره جزئيات آن به زودى اعلام می‌شود.»
 اما «پالت» در كنسرت خردادماه خود از قطعات جديدى رونمايى كرد كه به نظر می‌رسد ويترينى از آلبوم سوم گروه باشد. روزبه اسفندارمز (نوازنده كلارينت و سرپرست گروه) درباره آلبوم جديد «پالت» می‌گويد: «ما در حال كار كردن روى آلبوم سوم «پالت» هستيم اما فعلا از لحاظ زمانى، اولويت با پروژه‌هاى انفرادى اعضاى گروه است. در واقع پس از انتشار اولين آلبوم گروه (آقاى بنفش)، با توجه به پتانسیل‌ها و علايق شخصى اعضا، تصميم گرفتيم در کنار فعاليت‌هاى «پالت»، هر يك روى پروژه‌هاى انفرادى خود نيز تمركز كنيم اما با این شرط که بعد از آلبوم دوم (شهر من بخند)، آنها را منتشر كنيم.»
به گفته روزبه اسفندارمز در حال حاضر اميد نعمتى، داريوش آذر (نوازنده كنترباس) و كاوه صالحى (نوازنده گيتار) مشغول كار روى پروژه‌هاى انفرادى خود هستند كه قرار است هر یک از آن‌ها به زودى با انتشار یک تک‌قطعه، پروژه خود را به مخاطبانشان معرفى كنند. گویا اولین آلبوم انفرادی اعضای «پالت» که به زودی ضبط آن پایان خواهد یافت، آلبوم اميد نعمتى است که پس از پایان مراحل فنی و اخذ مجوزهای لازم، تابستان سال جارى منتشر و اطلاعات دقيق‌تر درباره جزئيات آن به زودى اعلام خواهد شد.
اما از سوی دیگر، برخی انتشار آثار انفرادی اعضای یک گروه را آغازی برای پایان فعاليت‌هاى آن گروه قلمداد می‌کنند؛ در صورتی که خواننده گروه «پالت» معتقد است: «اولویت ما همواره پالت بوده و هست؛ اما به هر حال به واسطه آن که هر گروهی برای خود سبک و سیاق ویژه‌ای دارد، نمی‌تواند تمام علایق و توانمندی‌های اعضای آن را پوشش دهد. بنابراین هر یک از اعضا باید فضایی برای ارائه سایر ایده‌های خود در قالب یک پروژه دیگر در اختیار داشته باشد. از سوی دیگر، اين پروژه‌هاى انفرادى می‌تواند انرژى بیشتر و ايده‌هاى جذاب تازه‌اى را براى گروه به ارمغان بیاورد.»
 سرپرست گروه «پالت» می‌افزاید: «تک‌تک ما در «پالت» با انرژى زياد به سایر افراد گروه براى توليد پروژه‌هاى شخصی‌شان كمک می‌كنيم و مطمئن باشيد این کار لطمه‌ای به فعالیت «پالت» نمی‌زند و این گروه همچنان با جدیت و صمیمیت به مسیر خود ادامه خواهد داد.»
به اشتراک بگذارید :


عضویت : telegram.me/joinchat/AzEeHDus0u0ht5Y_Qi2E0Q