۱۴۰۳ چهارم تير - 12:47 ق.ظ

نخستین فستیوال موسیقی «بارانا»بار دیگر موسیقی از کودکان مبتلا سرطان حمایت می کند

بار دیگر موسیقی از کودکان مبتلا سرطان حمایت می کند
نوای فارس- مهرنوش قضاوتی: موسیقی یک بار دیگر در جایگاه حمایت از سرطان قرار می گیرد. نخستین فستیوال موسیقی «بارانا» برای حمایت از کودکان مبتلا به سرطان موسسه «محک» و هنرمندان موسیقی دان در حوزه سلامت و رفاه برنامه ریزی شده است.

این فستیوال با حضور هنرمندان و گروه های موسیقی از تاریخ 20 تا 29 مرداد ماه برگزار می شود و گروه ها و هنرمندان در آن به اجرا خواهند پرداخت.

در«شب های موسیقی بارانا» هنرمندانی چون: لوریس چکناوریان، شهرداد روحانی، کامکارها، کیخسرو پورناظری، سهراب پورناظری، آنتونیو ری به اجرا می پردازند. اجرای گروه های «پالت»، «کامنت»، «داماهی» از دیگر برنامه های این رویداد فرهنگی- موسیقیایی است.

از نکات قابل توجهی که به جذابیت این فستیوال خواهد افزاید اجرای مشترک دو گروه «کامنت» و «داماهی» است.

این فستیوال در کنار ایجاد فضایی فرهنگی و هنری به دغدغه های اجتماعی نیز توجه کرده و پنج درصد از فروش بلیت ها را به آن اختصاص داده است. درصدی از آن به کودکان مبتلا به سرطان تحت حمایت «محک» و درصدی دیگر برای حمایت از موسیقی دانان در حوزه رفاه و سلامت هزینه خواهد شد. این اتفاق را می توان از ویژگی های برجسته این رویداد دانست.

کاخ گلستان تنها اثر تاریخی پایتخت است که در فهرست میراث جهانی یونسکو به ثبت رسیده است. فستیوال موسیقی «بارانا» در کاخ «گلستان» تهران برگزار می شود.
 منبع : اختصاصی نوای فارس
به اشتراک بگذارید :


عضویت : telegram.me/joinchat/AzEeHDus0u0ht5Y_Qi2E0Q