۱۴۰۳ بيست و نهم تير - 09:05 ب.ظ

تصنیف «تویی تنها که می‌خوانی» با تقدیم به «محمدرضا شجریان» منتشر شد

تصنیف «تویی تنها که می‌خوانی» با تقدیم به «محمدرضا شجریان» منتشر شد
نوای فارس: تصنیف «تویی تنها که می‌خوانی» به آهنگسازی «آرمین جوانبخت» و خوانندگی «مجتبی عسگری» با تقدیم به «محمدرضا شجریان» منتشر و در دسترس مخاطبین قرار گرفت.

شعر این قطعه از شفیعی کدکنی انتخاب شده و گروه موسیقی «همنوازان خاموش» با هنرمندی نبیل یوسف شریداوی (دف)، محمد جعفر قاضی عسگر (تمبک و کوزه)، محمد مظهری (کمانچه و آلتو)، آرش سعیدیان (عود و بندیر)، هامان منصوری (تار)، آرمین جوانبخت (سنتور) در تولید این اثر با مجتبی عسگری همکاری کرده اند. همچنین ضبط این اثر در استودیو هورآهنگ (محمد باقر زینالی) صورت گرفته و میکس و مسترینگ کار نیز برعهده استودیو کنگان پارسه (رضا فرهادی) بوده است.

«مجتبی عسگری» شاگرد خلف «محمدرضا شجریان» در یادداشتی کوتاه درباره این اثر چنین نوشته است: «تصنیف «تویی تنها که میخوانی» حاصل احساس قلبی مشترک آهنگساز و خواننده نسبت به استاد بی بدیل آواز ایران محمد رضا شجریان میباشد، اثری که از لحظه تصمیم گیری برای ضبط تا انتشار قطعه کمتر از یک ماه طول کشید که در این راه نوازندگان همنوازان خاموش و استودیو کنگان پارسه نیز در این مسیر همراه شدند و به احساس موجود در قطعه افزودند. امیدوارم این اثر مورد قبول مخاطبین موسیقی ایرانی قرار گیرد و گوشه اى از زحمات استاد عزیز را جبران نماید.»

در ادامه می توانید تصنیف «تویی تنها که می‌خوانی» را با اجازه صاحب اثر آنلاین بشنوید و در صورت تمایل دانلود نمایید.
به اشتراک بگذارید :


عضویت : telegram.me/joinchat/AzEeHDus0u0ht5Y_Qi2E0Q