۱۴۰۳ سوم تير - 11:54 ب.ظ

با داوری استاد شهبازیان، حمیدرضا نوربخش و عباس سجادیسومین برنامه از دور جدید هزارصدای سنتی پنج شنبه در ارسباران برگزار می شود

سومین برنامه از دور جدید هزارصدای سنتی پنج شنبه در ارسباران برگزار می شود
نوای فارس: سومین برنامه از دور جدید هزارصدا در بخش موسیقی کلاسیک ایرانی، پنج شنبه 14 مرداد ماه در فرهنگسرای ارسباران برگزار می شود. در این برنامه استاد فریدون شهبازیان به عنوان داور بخش موسیقی در کنار حمیدرضا نوربخش برای بخش آواز و سیدعباس سجادی برای داوری شعر می نشیند تا آثار و اجراهای گروههای جوان موسیقی ایرانی را نقد و بررسی کند و در پایان، گروه داوری گروه برگزیده معرفی می کند.
همچنین بامداد فلاحتی هم با نوازندگی بهزاد خدارحمی خواننده مهمان این برنامه خواهند بود. این دو هنرمند پیش از این همکاری هایی با استاد فریدون شهبازیان داشته اند و همچنین به زودی آلبوم مشترک دیگری از آنها منتشر خواهد شد.
هزارصدا برنامه ای برای معرفی گروهها، استعدادها و چهره های درخشان جوان موسیقی ست که هر ماه دوبار، یک بار برای موسیقی سنتی و یک بار برای موسیقی پاپ برگزار می شود و مدیریت و اجرای آن با آرش نصیری روزنامه نگار باسابقه حوزه موسیقی ست.
نصیری با ابراز خوشحالی از اینکه استاد شهبازیان برای کارشناسی در این برنامه حاضر شده است گفت: با توجه با اینکه در هر برنامه سنتی ایرانی، عملا امکان اجرای بیش از چهار گروه نیست، بعد از برگزاری جلسه شهریور، در مهرماه، فینال بهار و تابستان را برگزار و سپس دور تازه آن را در مهرماه آغاز خواهیم کرد.
به اشتراک بگذارید :


عضویت : telegram.me/joinchat/AzEeHDus0u0ht5Y_Qi2E0Q