۱۴۰۲ چهارم اسفند - 09:02 ب.ظ

پس از ماه رمضان و به شکل گسترده؛اشکان کمانگری تور کنسرتهای خود را ادامه می دهد

اشکان کمانگری تور کنسرتهای خود را ادامه می دهد

نوای فارس- خواننده سنتی خوان کشورمان از ادامه تورکنسرت های خود بعداز ماه رمضان خبر داد و گفت: این کنسرتها در ادامه کنسرتهای قبلی ام قرار است بعداز ماه مبارک رمضان به شکل تور در جاهای مختلف برگزار شود.

آرش کمانگری؛ خواننده سنتی کشورمان در گفت و گو با نوای فارس از برگزاری تور کنسرت های خود بعداز ماه رمضان خبر داد و در این باره گفت: بعداز ماه رمضان تور کنسرتهای خود را با اجرا در مرکز استانها ادامه می دهم. این کنسرت ها با یک گروه مشخص نیست و در واقع با گروه های مختلفی نسبت به برگزاری آنها اقدام خواهد شد.

کمانگری افزود: نزدیکترین این کنسرت ها، کنسرت شهریورماه است که قرار است در شهر گرگان برگزار شود. در این کنسرت ها علاوه بر اجرای قطعات آلبوم های قبلی ام، از آلبوم جدید که هنوز منتشر نشده است نیز قطعاتی را اجرا خواهیم کرد. همچنین قطعاتی مشتمل بر ساز و آوازو موسیقی اصیل ایرانی و گلچیینی از قطعات آلبوم هایم را اجرا خواهم کرد. این قطعات بر روی اشعاری از فصیح الزمان شیرازی، محمدعلی بهمنی، حضرت حافظ، سعدی شیرازی و استاد شهریار است.

خواننده باداباد تاکید کرد: ادامه تور کنسرتهای ما همچنین در شهرهای دیگر ایران و چند کشور اروپایی برگزار می شود و این اجراها تا پایان سال ادامه خواهد داشت. تمامی این کنسرتها قبل از تولید آلبوم جدید ما خواهد بود. اما از قطعات این آلبوم در آنها رونمایی می شود. این خواننده چندی پیش کنسرت موفقی را در فرانسه برگزار کرد و بعداز آن از آلبومی با عنوان «باداباد» با صدایش در ایران رونمایی شد. او در سفر فرانسه با ایمان وزیری و علی رحیمی به اجرا پرداخت.

به اشتراک بگذارید :


عضویت : telegram.me/joinchat/AzEeHDus0u0ht5Y_Qi2E0Q