۱۴۰۳ سي و يکم ارديبهشت - 12:09 ب.ظ

در همکاری با جلیل عندلیبی، نوید دهقان و سعید فرجپوری؛سالار عقیلی سه آلبوم در دست انتشار دارد

سالار عقیلی سه آلبوم در دست انتشار دارد

نوای فارس-لی لا رضایی: سالار عقیلی  به زودی آلبومهای جدید خود را در همکاری با آهنگسازان مختلف منتشر می کند.

سالار عقیلی؛ خواننده سنتی خوان کشورمان در گفت و گو با نوای فارس گفت: بعداز آلبوم «فصل عاشقی» که آخرین آلبوم منتشر شده با صدای من در بازار موسیقی کشور بود، چند آلبوم آماده انتشار کرده ام که به زودی منتشر می شوند و به دست علاقه مندان به موسیقی سنتی می رسند.

این خواننده درباره این آلبوم ها گفت: «میخانه خاموش» یکی از این آلبوم هاست که در همراهی و همکاری با گروه دستان تولید و اجرا شده است. این آلبوم که به آهنگسازی سعید فرجپوری است و قرار است بعداز محرم و صفر منتشر شود.

عقیلی ادامه داد: یک آلبوم دیگر نیز در همکاری با استاد جلیل عندلیبی در دست انتشار دارم که قطعات مربوط به کنسرت 10 سال پیش من با ایشان در تالار وحدت است. این آلبوم در آواز شوشتری، اصفهان و دشتی اجرا شده است و هنوز عنوان آن مشخص نشده است.  این آلبوم هم اکنون در دست ضبط است و مراحل پایانی خود را طی می کند.

خواننده قطعه معروف «وطن» همچنین از همکاری خود با یکی از آهنگسازان جوان خبر داد و گفت: با نوید دهقان نیز آلبومی در دست تولید دارم که در آواز بیات ترک و نوا و ماهوراجرا و ضبط شده است.

عقیلی درپایان گفت: آنگونه که ازتولید این آلبوم ها انتظار می رود، چاپ و نشر آنها تا پایان سال به طول خواهد انجامید چون پروسه ساختشان پروسه ای نسبتا طولانی است و بعید به نظر می رسد بعداز محرم و صفر بتوانیم آنها را به بازار موسیقی کشور بفرستیم.

عقیلی همچنین قرار است بعداز محرم و صفر تور کنسرت های خود را بعداز ماههای محرم وصفر در ایران ، اروپا و آمریکا از سربگیرد.

منبع : اختصاصی نوای فارس
به اشتراک بگذارید :
برچسب ها


عضویت : telegram.me/joinchat/AzEeHDus0u0ht5Y_Qi2E0Q