۱۴۰۳ چهارم ارديبهشت - 02:30 ق.ظ

با مجموعه ای از موسیقی بی کلام؛آلبوم گروه دیوار امروز منتشر می شود

آلبوم گروه دیوار امروز منتشر می شود

نوای فارس-محمد عبدالهی: یکی از سرپرستان گروه دیوار،از انتشار آلبوم این گروه خبر داد و در این باره گفت: آلبوم تصویری گروه دیوار امروز 25 مهرماه منتشر می شود.

مسعودهمایونی، که همراه بایاشارخسروی سرپرستی گروه دیوار را به عهده دارد، در گفت و گو با نوای فارس، از انتشار آلبوم این گروه خبر داد و گفت: این آلبوم شامل چهار موزیک ویدیو از قطعاتی است که توسط اعضای گروه طی این مدت ساخته شده است. این آلبوم شامل موسیقی بی‌کلام در سبک پانک - راک و سافت - راک است.

وی افزود: این آلبوم اولین آلبوم تصویری گروه دیوار است که در آن  تصاویری از کنسرت‌های گروه و همچنین مصاحبه‌هایی با نوازنده‌ها نیز در آن وجود دارد. در این آلبوم  یک قطعه یاشار خسروی و یک قطعه را پویا نیک‌پور ساخته است و ساخت دوقطعه دیگر را بابک ریاحی پور به عهده داشته است. هر یک آهنگسازی یک قطعه را برعهده داشته‌اند و بابک ریاحی‌پور هم دو قطعه را آهنگسازی کرده‌ است.

همایونی در ادامه افزود: موزیک ویدیوهای این آلبوم را آرمین معصومی نژاد ساخته است و اشکان هاشمی نیزدر ساخت آنها با وی همکاری کرده است.

وی همچنین تاکید کرد: این آلبوم که امروز پخش می شود تا 10 روز دیگر رونمایی رسمی خواهد داشت و اخبار آن به زودی اعلام خواهد شد.

این آهنگساز درخصوص دلیل تاخیر در انتشار این آلبوم گفت: چون آلبوم «دیوار» خواننده ندارد و یک آلبوم تصویری است درگیر داستانهای متفاوتی شد و همین مسایل انتشار آن را با تاخیر مواجه کرد. اعضای گروه دیوار درصدد بودیم که موقعیت مناسبی برای انتشار آن پیش بیاید . با به وجود آمدن این موقعیت، این آلبوم توسط شرکت فرهنگی-هنری اکسیرنوین به مدیریت رضاخانزاده منتشر و روانه بازار موسیقی کشور می شود.

پویا نیک‌پور (کیبورد)، ایلیار خسروی (درام)، مسعود همایونی (گیتار الکتریک) و مهران فرشباف (پرکاشن)، بابک ریاحی‌پور (گیتار بیس) و یاشار خسروی (ساکسوفون) و اعضای گروه دیوارهستند وجلیل حمیدی با ساز بالابان به عنوان نوازنده مهمان در کنار آنها حضور دارد.

 

منبع : اختصاصی نوای فارس
به اشتراک بگذارید :
برچسب ها


عضویت : telegram.me/joinchat/AzEeHDus0u0ht5Y_Qi2E0Q