۱۴۰۲ نهم آذر - 02:26 ق.ظ

پنجمین شب شنبه های حافظ «همسو با شال های کونگ» و اجرای متفاوت علی قمصری

پنجمین شب شنبه های حافظ «همسو با شال های کونگ» و اجرای متفاوت علی قمصری
نوای فارس- مهرنوش گرمابی :تالار حافظ شامگاه ششمین روز از ششمین ماه سال میزبان علی قمصری نوازنده و آهنگساز خوب کشورمان خواهد بود.
 پنجمین تجربه، شب شنبه های حافظ «همسو با شال های کونگ» با اجرامتفاوت علی قمصری شامگاه شنبه 6 شهریور ماه 1395 در تالار حافظ تهران برگزار خواهد شد.
شایان ذکر است شرکت «پخش و نشر جوان» مجری طرح این اجرا می باشد و نیما جوان و علیرضا تهرانی مدیریت هنری این برنامه را عهده دار خواهند بود .
همچنین قاسم فرجی به عنوان  «صدا بردار»، سیاوش یعقوبی وعباس ثامنی (استودیو1234) «طراح پوستر»، مهدی خان محمدی «روابط عمومی» و سیامک قطاعی «امورداخلی و هماهنگی» این برنامه  را انجام خواهند داد.
رویداد هفتگی شب شنبه های حافظ اتفاقی است که در آن مخاطب با وجهی از هنرمند مواجه می شود که روی صحنه دیده نمی شود . وجهی که در ترازوهای هنری نمیگنجد ولی در خلق آثار و ایدئولوژی هنری موثر است . در این شنبه ها ممکن است هنرمندی از کارهایی که در خلوتش میکند پرده بردارد. لازم به ذكر است كه تالار حافظ، ضمن قدرداني از مجريان و دست اندركاران اجرايي چهار برنامه قبل بالاخص همراهي صميمانه پيمان قديمي و فرهاد فزوني، پنج برنامه آتي را با تيم اجرايي جديدي برگزار خواهد كرد و به جهت احترام به تلاشهاي گروه قبلي، از اين به بعد از لوگو و نام جديد "شب شنبه هاي حافظ" استفاده خواهد نمود.
به اشتراک بگذارید :


عضویت : telegram.me/joinchat/AzEeHDus0u0ht5Y_Qi2E0Q