۱۴۰۳ بيست و چهارم خرداد - 04:40 ق.ظ

برای اولین بار، جشن امضای آلبوم «سی سالگی» دیدار خواجه امیری با طرفدارانش تا پاسی از شب

 دیدار خواجه امیری با طرفدارانش تا پاسی از شب
نوای فارس - مهرنوش قضاوتی: خواننده «عاشقانه ها» به بهانه عاشقانه های سی سالگی اش در کاخ نیاوران با مخاطبانش دیدار کرد. 9 شهریور ماه هشتمین آلبوم این خواننده پاپ با نام «سی سالگی» منتشر شد. طرفداران این خواننده که یک سال و هفت ماه پس از «پاییز، تنهایی» بی صبرانه منتظر انتشار آلبوم بعدی خواجه امیری بودند با شنیدن خبر مراسم جشن امضای جدید ترین آلبوم او که برای اولین باربرگزار می شد، خوشحالی شان تکمیل شد.

جمعیت پشت در ها منتظر ایستاده بودند تا چند نفر، چند نفر وارد شوند. محوطه ی کاخ لحظه به لحظه شلوغ تر می شد. جمعیت پس از انتظار در پشت هر در ورودی وارد قسمت دیگری از کاخ می شدند.

 پس از خرید آلبوم «سی سالگی» همه در صف امضا ایستادند. این آلبوم علاوه بر سی دی دفترچه ای از ترانه های سی سالگی با خط علی فرهانی به همراه داشت. ال سی دی قرار گرفته در محوطه شروع به پخش تصاویری از صحنه امضا و عکس گرفتن طرفداران کرد.

در میانه برنامه خواجه امیری خطاب به جمعیت منتظر گفت: ممنونم که در یک روز به یاد ماندنی کنار من بودید. از تک تک شما برای حمایت های تان ممنونم، اگر شما نبودید من اینجا نبودم. من تا جایی که زمان باشه می ایستم.
دقایقی بعد اعلام شد مسئولان کاخ گفته اند تا زمانی که صف تمام شود آیین جشن امضا ادامه می یابد.

از نکات قابل توجه این آیین می توان به صبر و شکیبایی عوامل برگزاری و این خواننده اشاره کرد که تا پایان با حوصله ایستادند.

این مراسم با حضور عوامل آلبوم و جمع کثیری از طرفداران  برگزار شد. کاخ نیاوران از ساعت 19 تا پاسی از شب میزبان این وعده دیدار بود.

عکس هایی از این مراسم را در ادامه ببینید:منبع : اختصاصی نوای فارس
برای دیدن سایز اصلی روی عکس ها کلیک کنید
به اشتراک بگذارید :


عضویت : telegram.me/joinchat/AzEeHDus0u0ht5Y_Qi2E0Q