۱۴۰۲ نهم آذر - 12:51 ق.ظ

همزمان با هفتاد و ششمین زادروز خسرو آواز ایران اولین اثر این آهنگساز پس از دوران بیماری منتشر شدریمیکس دلشدگان استاد محمدرضا شجریان اثری از آریا عظیمی‌نژاد

ریمیکس دلشدگان استاد محمدرضا شجریان اثری از آریا عظیمی‌نژاد
نوای فارس: «آریا عظیمی‌نژاد» یکی از قطعات فیلم‌سینمایی «دلشدگان» با صدای «استاد محمدرضا شجریان» را ریمیکس و همزمان با سالروز تولد خسرو آواز ایران به ایشان تقدیم کرد. او برای این کار قطعه آوازی «غلام چشم» از آن فیلم و فضای موسیقی الکترونیک را انتخاب کرده که حاصل آن اثر کاملاً متفاوتی تولید شده است. استاد محمدرضا شجریان هفته گذشته به ایران بازگشت و ریمیکس دلشدگان اولین اثری است که پس از حضور ایشان در کشور و همزمان با سالروز تولدشان منتشر می‌شود. از سوی دیگر این اولین قطعه آریا عظیمی‌نژاد پس از دوره سخت بیماری او است. این آهنگساز باسابقه اواسط تیرماه سال جاری به دلیل عارضه قلبی در بیمارستان بستری شد اما با دعای خیر مردم و لطف خدا روزهای سخت بیماری را پشت سر گذاشت. در اولین روز سال 95 بود که استاد محمدرضا شجریان با انتشار ویدئویی برای اولین‌بار از راز بیماری پانزده‌ساله‌اش پرده برداشت. پس از آن عموم مردم جامعه به طرق گوناگون برای ایشان آرزوی سلامتی کردند و استاد شجریان در خارج از کشور مراحل درمانی‌اش را پیگیری کرد. اواخر هفته گذشته «همایون شجریان» در پست اینستاگرامی اعلام کرد که استاد برای پیگیری ادامه درمان به وطن بازگشته است و از لحاظ جسمی و روحی در وضعیت مناسبی قرار دارد.
اما اکنون ریمیکس دلشدگان در روز اول مهرماه با یک تقارن عجیب منتشر می‌شود. آن هم آرزوی سلامتی و دعای خیر مردم برای استاد محمدرضا شجریان و آریا عظیمی‌نژاد است.
این قطعه زیبا را در نوای فارس بشنوید و دانلود کنید دانلـــود
به اشتراک بگذارید :


عضویت : telegram.me/joinchat/AzEeHDus0u0ht5Y_Qi2E0Q