۱۴۰۳ سوم مرداد - 03:30 ق.ظ

پیش فروش آلبوم «خاتون» با صدای «حجت اشرف زاده» آغاز شد

پیش فروش آلبوم «خاتون» با صدای «حجت اشرف زاده» آغاز شد
نوای فارس: پیش فروش آلبوم موسیقی «خاتون» با صدای «حجت اشرف زاده» و حال و هوای ایام محرم از طریق سایت «بیپ تونز» آغاز شد.

عاشورا پرآوازه ترین روزهای سال و خاطره آمیزترین تاریخ بشری است، این روز، روز فداکاری امام حسین(ع) و یاران باوفای وی می باشد و تا ابد به آنان تعلق خواهد داشت. آلبوم خاتون با صدای حجت اشرف زاده آلبومی است که ارادت وی را به امام حسین(ع) و ماه محرم نشان می دهد. مجموعه صوتی خاتون تلاشی است به پاس مجاهدت خادمان اهل بیت علیهم السلام برای زنده نگه داشتن آیین ها و آداب متعالی سوگواری و ترویج اسلام حقیقی و نكوداشت نیم قرن از تاریخ ستایشگران اهل بیت علیهم السلام. این آلبوم 10 مهر توسط مرکز موسیقی حوزه هنری منتشر خواهد شد و از هم اکنون پیش فروش آن به صورت انحصاری در بیپ تونز آغاز شده است.

حجت اشرف زاده درباره این اثر چنین می گوید: «شعرهایی که مداحان قدیمی و اصیل ما از آن ها استفاده می کردند، بسیار اصیل بود و از مفاهیم ارزشمند و قابل توجهی برخوردار بود و آلبوم «خاتون» نیز برگرفته از همان نغمه ها و آواها محسوب می شود. نغمه ها و آواهای اصیل ایرانی با زمینه عاشورایی در آلبوم «خاتون» به شکل ارکسترال تنظیم شده است و به مناسبت شروع ماه محرم از سوی حوزه هنری منتشر می شود. آهنگسازی این آلبوم را محسن جلیلیان انجام داده و افرادی که به عنوان نوازنده در این اثر نواخته اند، جمعی از بهترین نوازنده های موسیقی ایرانی و موسیقی کلاسیک محسوب می شود. این آلبوم همچنین فضایی بسیار خاص و روحانی دارد که تصور می کنم بر دل ها بنشیند.»

شایان ذکر است که میرفرساد ملک نیا (سازهای کوبه ای)، جمشید آقایی (سنتور)، مریم قاسم پور (قانون)، سعید نبئی (ترومپت و سازهای بادی)، فرنود صداقت کیش (ویولن و ویولنسل)، علی مصدقی (تار و بم تار)، نیما گیلکی (کمانچه)، محسن جیلی (نی و ابوا) و امین شیرازی (پیانو) به عنوان نوازنده در تولید این اثر با حجت اشرف زاده همکاری کرده اند.

علاقه مندان برای سفارش نسخه دیجیتال این اثر می توانند به سایت «بیپ تونز» به آدرس اینترنتی http://beeptunes.com مراجعه نمایند.
به اشتراک بگذارید :


عضویت : telegram.me/joinchat/AzEeHDus0u0ht5Y_Qi2E0Q