۱۴۰۳ سوم مرداد - 04:00 ق.ظ

در تقدیر از یک اتفاق منحصر به فرد؛مهدی یراحی، فرزند ایران، گل کاشتی

مهدی یراحی، فرزند ایران، گل کاشتی
نوای فارس – مهدی خان محمدی: زمانی که از سر بی کاری و بی حوصلگی شبکه های تلویزیون حوصله سر بر را مرور می کردم تنها برنامه ای که در بی حوصلگی ها می توان با آن خندید خندوانه و خصوصا جناب خان است، اما خندوانه این بار متفاوت ترین اتفاق خود را نشان داد، «مهدی یراحی» خواننده و آهنگساز پاپ ایرانی در «شمس آباد»، محله ای از شهر پر زرق و برق تهران، تکرار می کنم پر زرق و برق و این روزها تجمل گرا، برای همسایه ها و هم سفره ها و هم زبانانمان و در کنار کوره های آجرپزی این شهر لعنتی به روی صحنه رفت تا خنده ای بر لبان مردم پرتلاش و سخت کوش شمس آباد ماندگار کند.

پیش از این همیشه بحث بر این موضوع بود که کنسرت، هنر پولدارها است و برای افرادی که توان مالی ندارند این لذت کسب نشدنی است اما یراحی با این اتفاق خیرخواهانه مهر باطلی بر دهان غرزنان همیشگی فرهنگی زد.

اینجاست که باید فریاد زد مهر و محبت ذاتی است و اکتسابی نیست. یراحی تا به امروز ذاتا همیشه همه مخاطبان خود را در نظر گرفته و با این اجرا و اجرای خیریه خود پس از محرم و صفر در خرمشهر ثابت کرد که فرزند ایران است وبه همه مردم این سرزمین حتی آن کسانی که نمی توانند به کنسرت های دور از محلشان بیایند تعلق دارد.

اتفاق یراحی ستایش برانگیز است و جا دارد که دیگر هنرمندان ما نیز از این هنرمند مردمی و خاکی الگو گرفته و دست به چنین اقداماتی بزنند. چون آنچه که می ماند روح بزرگ هنرمند در خاطر مخاطب است.

اما ظاهرا شهرداری نیز در این رخداد سهمی داشته و در ساخت صحنه و فراهم آوردن دیگر امکانات نقش ایفا کرده که این عملکرد شهرداری آن منطقه نیز خود قابل تقدیر است.
به اشتراک بگذارید :


عضویت : telegram.me/joinchat/AzEeHDus0u0ht5Y_Qi2E0Q