۱۴۰۳ بيست و هشتم تير - 11:13 ق.ظ

تقویم موسیقی - تولد بابک جهانبخش - 1 فروردین ماهبابک جهانبخش
زمینه فعالیت : خوانندهزادروز : 1362/01/01

در شهر بوخوم آلمان موسیقی را از سن 5 سالگی با ساز پیانو زیر نظر اساتید المانی در مدرسه ملی موسیقی شروع کرد . در سن 11 سالگی به ایران بازگشت و با زنده یاد مسعود میردامادی از آهنگسازها و اساتید بنام قدیمی آشنا شد . و سلفژ و تئوری را فراگرفت با تشویق استادش در سال 76 با اینکه فقط 14 سال داشت برای تست صدا در سازمان صدا و سیما حاضر شد .

مستقیما از ریاست مرکز حفظ و اشاعه آن زمان جناب آقای استاد علی معلم مجوز دریافت کرد . همکاریش با صداوسیما به خاطر جوانیش به طولی نیانجامید و به پیشنهاد زنده یاد مجتبی میرزاده چند سالی صبر کرد چون استاد زمان را برای ارائه کارش خوب نمی دید .

در سن 20 سالگی بعد از مدتی وقفه تصمیم گرفت مجموعه ای تحت عنوان چی شده؟ را جمع آوری کند که در سال 84 توسط شرکت ترانه شرقی وارد بازار ایران شد . پس از استقبال از آلبوم و تراک چی شده با حمایت های روحی مردم و اهل فن به کارش ادامه داد و مجموعه ای تحت عنوان بی اسم را جمع آوری کرد که به تازگی توسط شرکت فرهنگی هنری آوای نکیسا وارد بازار شد . الان هم که کلی البوم های حدید میده بیرون من این خاننده رو هم خیلی دوست دارم اهنگ بد ندارهBig Grin
آلبوم‌ها :
۱۳۹۰: زندگي من
۱۳۸۹: احساس
۱۳۸۸: باغ بلور
۱۳۸۷: بی اسم
۱۳۸۴: چی شده


عضویت : telegram.me/joinchat/AzEeHDus0u0ht5Y_Qi2E0Q